Outlaw Racing

Outlaw Racing 2011 1.0

Darmowe i ładne wyścigi na Java

Zalety

  • Ciekawa grafika
  • Sporo opcji gry

Wady

  • Szybko się nudzi

Dobry
7

Outlaw Racing to darmowa i całkiem ładna gra wyścigowa na telefony z systemem Java. Posiada estetyczną grafikę i dużą ilość opcji do odblokowania. Gra z pewnością wyróżnia się na tle konkurencji i warto ją sprawdzić.

Outlaw Racing oferuje Ci aż 15 różnych tras, 3 samochody, 5 typów broni, tyle samo tarcz ochronnych i różne opony do wybrania. Niestety, nie wszystkie z opcji są dostępne od początku gry i żeby je odblokować trzeba pokonać kolejne etapy rozgrywki. Outlaw Racing ma też 3 różne typy rozgrywania wyścigu: race, deathmatch oraz time attack.

Zadaniem gracza jest, albo jak najszybsze dojechanie do mety albo wyeliminowanie wszystkich przeciwników za pomocą broni zainstalowanej w aucie. Sterowanie jest proste, chociaż na samym początku trudno jest przyzwyczaić się do dynamiki gry.

Grafika jest bardzo miła i kolorowa, chociaż fani realistycznych widoków będą zawiedzeni. Outlaw Racing ma raczej komiksową estetykę, a nie wszyscy to lubią. Jeśli lubisz wyścigówki i korzystasz z telefonu z Java na pokładzie, to powinna Ci się spodobać. Jeśli nie - niewiele tracisz, bo gra jest darmowa!

Outlaw Racing

Download

Outlaw Racing 2011 1.0

Opinie użytkowników o Outlaw Racing